Deze site gebruikt cookies
Op deze manier verbeteren wij uw gebruikerservaring. Door verder te surfen geeft u ons toestemming om cookies in te stellen. Meer informatie.
Als Procurement Assistant beheer je de masterdata en controleer je alle aankoopprocessen en databases. Je denkt ook na over optimalisaties en automatisaties van deze processen. Daarnaast ondersteun je in het sourcen van nieuwe en alternatieve grondstoffen. Je beheert o.a. alle gevonden informatie in een database en slaat alle documentatie op en vult aan waar nodig. Verder ondersteun je in het operationele aankoopproces. Je boekt facturen in en klasseert de facturen per zendnota. Je onderhoudt de leveranciersinformatie in Synchro Global (ERP-pakket).
Je rapporteert aan de Procurement Manager.
Je mag rekenen op een uitdagende job binnen een dynamisch, sterk groeiend en financieel gezonde onderneming. Je krijgt voldoende zelfstandigheid alsook de mogelijkheid tot eigen initiatieven en doorgroei. Verder mag je rekenen op een marktconform salaris aangevuld met een mooi pakket aan extralegale voordelen.
Bij vragen over deze vacature kan je, via e-mail (talent@metagenics.eu) of telefonisch (059.29 50 30), contact opnemen met HR.